DSC05399a

Aktywny sposób na Kazimierz Dolny i nie tylko…

Kazimierz Dolny, Puławy, Nałęczów – trzy miasta, trzy osobowości, trzy historie… Które zobaczyć? Z nami nie musisz wybierać! W jeden weekend zwiedzisz wszystkie trzy perełki Krainy Lessowych Wąwozów, a przy okazji zadbasz o swoje zdrowie i dobrą formę.

Dziękujemy, że interesujesz się spędzeniem z nami majowego weekendu w Krainie Lessowych Wąwozów. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące tego wypoczynku połączonego z aktywnością fizyczną pod okiem doświadczonego instruktora sportu Sportowo i Zdrowo.

 

Termin wyjazdu:
Wyjazd możemy zorganizować w dogodnym dla Ciebie terminie. Zadzwoń lub napisz do nas i zaproponuj termin, który Ci odpowiada.

 

Kraina Lessowych Wąwozów jest wręcz stworzona do uprawiania turystyki aktywnej. Z siodełka roweru lub podczas uprawiania Nordic Walking zobaczysz przepiękne pałace, zamki oraz unikalną sztukę sakralną. A to wszystko w otoczeniu wspaniałych zielonych terenów położonych nad Małopolskim Przełomem Wisły – jednym z najciekawszych w Polsce.

Jeżeli jeszcze nie spróbowałeś Nordic Walking, to nie masz lepszej okazji niż właśnie w Krainie Lessowych Wąwozów pod okiem naszego instruktora. Dzięki spacerowi z kijkami, które odciążają stawy, nie tylko poprawisz wytrzymałość swojego organizmu, ale spalisz zbędne kalorie oraz wzmocnisz mięśnie. A najpiękniejsze trasy dla tej dyscypliny są wyznaczone właśnie w okolicach Kazimierza Dolnego. Wiodą one malowniczymi wąwozami wśród unikalnych okazów fauny.

W takim otoczeniu dbanie o kondycję fizyczną to czysta przyjemność!

Dla kogo jest ten wyjazd?

Dla wszystkich!!! Nieważne, czy masz lat 5, czy 85. Odkrywanie uroków Krainy Lessowych Wąwozów jest dla osób w każdym wieku. Proponujemy Ci nie tylko niesamowite wycieczki rowerowe, codziennie w inne miejsce, ale też spacery z kijkami Nordic Walking wspaniałymi doskonale przygotowanymi szlakami tematycznymi.

Możliwość jest tak wiele, że w te dni aktywnego wypoczynku nie będziesz miał czasu na nudę.

Czas na krótkie podsumowanie, czyli co otrzymujesz w cenie wyjazdu:

  • zakwaterowanie w centrum Kazimierza Dolnego (5 minut spacerem od Rynku) w pokojach z łazienkami wspólnymi i dostępem do aneksu kuchennego,
  • codzienne wycieczki rowerowe (30 – 50 km dziennie) lub z kijkami Nordic Walking pod okiem instruktora – nie musisz obawiać się, że zabłądzisz, my zadbaliśmy o wszystko, a Ty będziesz mógł spokojnie podziwiać niesamowite widoki,
  • opiekę instruktora sportu,
  • zwiedzanie Puław, Kazimierza Dolnego, Nałęczowa, Wąwolnicy i Wojciechowa,
  • ubezpieczenie NNW.

Program wyjazdu:

  • Dzień pierwszy: wycieczka rowerowa Puławy – Parchatka – Bochotnica – Janowiec – Kazimierz Dolny, zwiedzanie Kazimierza Dolnego, wieczorek zapoznawczy
  • Dzień drugi: wycieczka rowerowa do Nałęczowa,
  • Dzień trzeci: spacer z kijkami Nordic Walking pod okiem instruktora lub wycieczka rowerowa – pętla wokół Kazimierza Dolnego,
  • Dzień czwarty: wycieczka rowerowa Kazimierz Dolny  – Puławy, zwiedzanie Puław, wyjazd do domu.

Atrakcje dodatkowo płatne:

  • wypożyczenie kijków Nordic Walking

Jaka jest cena całego wyjazdu dla jednej osoby?

150 PLN

Jeżeli nie masz już żadnych wątpliwości, to zarezerwuj miejsce przez formularz z prawej strony. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby wszystko potwierdzić i uzgodnić szczegóły.

Jeżeli chcesz o coś dopytać – zadzwoń lub napisz:
Kasia, tel. 502 983 403
E-mail: biuro@sportowoizdrowo.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress