DSC04851

Rowerowe Roztocze

Rowerowo? Spacerowo? Kajakowo? Wybór należy do Ciebie! Zapraszamy na sportowy i zdrowy weekend w Zwierzyńcu.

Dziękujemy, że interesujesz się spędzeniem z nami rowerowego weekendu na Roztoczu. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące tego wypoczynku połączonego z aktywnością fizyczną pod okiem doświadczonego instruktora sportu Sportowo i Zdrowo.

Termin wyjazdu:

Wyjazd możemy zorganizować w dogodnym dla Ciebie terminie. Zadzwoń lub napisz do nas i zaproponuj termin, który Ci odpowiada.

Zwierzyniec jest przepiękną miejscowością z każdej strony otoczoną lasami Roztoczańskiego Parku Narodowego, dzięki czemu powietrze jest krystalicznie czyste. Leczy się tu choroby górnych dróg oddechowych oraz narządów ruchu.

Wśród zwierzynieckich lasów wyznaczono mnóstwo ścieżek rowerowych, jak i spacerowych. Samo miasto jest również pełne atrakcji i unikalnych ciekawostek, które możesz odkryć zarówno z siodełka roweru, jak i podczas leniwego spaceru.

Dla kogo jest ten wyjazd?

Dla wszystkich!!! Nieważne, czy masz lat 5, czy 85. Odkrywanie uroków pięknego Roztocza jest dla osób w każdym wieku. Proponujemy Ci nie tylko niesamowite wycieczki rowerowe, codziennie w inne miejsce, ale też spacery wspaniałymi szlakami tematycznymi. A jeżeli Roztocze tak Cię zauroczy, że będziesz chciał więcej, możesz odkryć miejsca, które można podziwiać tylko od strony wody, podczas spływu kajakowego.

Dodatkowo doskonale skomunikowany Zwierzyniec sprzyja poznaniu trochę dalszych okolic Roztocza, jak Krasnobród, Józefów czy Zamość ze słynną starówką wpisaną na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.

Możliwość jest tak wiele, że w te dni aktywnego wypoczynku nie będziesz miał czasu na nudę. Zobacz jak ostatnio spędziliśmy długi weekend na Roztoczu.

Czas na krótkie podsumowanie, czyli co otrzymujesz w cenie wyjazdu:

 • zakwaterowanie w pensjonacie w pokojach 2-,3- i 4-osobowych z łazienkami własnymi w którym możesz samodzielnie przygotować posiłki oraz miejscem na grilla (możliwość wykupienia śniadania i obiadokolacji),

lub

 • zakwaterowanie w schronisku młodzieżowym w pokojach z łazienkami wspólnymi i dostępem do aneksu kuchennego, w którym możesz samodzielnie przygotować posiłki oraz miejscem na grilla,
 • codzienne wycieczki rowerowe (30 – 50 km dziennie) i spacerowe – nie musisz obawiać się, że zabłądzisz, my zadbaliśmy o wszystko, a Ty będziesz mógł spokojnie podziwiać niesamowite widoki,
 • opiekę instruktora sportu,
 • zwiedzanie Roztoczańskiego Parku Narodowego,
 • zwiedzanie Zamościa, Józefowa, Krasnobrodu, Bełżca i Lubyczy Królewskiej z siodełka roweru,
 • ubezpieczenie NNW.

Jeżeli nie masz swojego roweru lub jego transport jest dla Ciebie zbyt trudny, o to też nie musisz się martwić. W naszej zaprzyjaźnionej wypożyczalni możesz wypożyczyć bardzo dobre rowery z atrakcyjną zniżką.

Program wyjazdu*:

 • Dzień pierwszy: trasa rowerowa Zawada – Szczebrzeszyn – Zwierzyniec lub zbiórka w Zwierzyńcu, zwiedzanie miasta i okolicy z siodełka roweru, wieczorek zapoznawczy
 • Dzień drugi: wycieczka rowerowa pętla wokół Zwierzyńca lub dla chętnych spływ kajakowy
 • Dzień trzeci: wycieczka rowerowa do Krasnobrodu lub wycieczka rowerowa z Bełżca do Narola i Lubyczy Królewskiej
 • Dzień czwarty: wycieczka rowerowa Zwierzyniec – Zamość, zwiedzanie Zamościa, wyjazd do domu

* Program może ulec zmianie lub możemy go zmodyfikować zgodnie z życzeniem uczestników wyjazdu.

Atrakcje dodatkowo płatne:

 • spływ kajakowy (dla chętnych)
 • wypożyczenie rowerów (zniżki w wypożyczalni)

Jaka jest cena całego wyjazdu dla jednej osoby?

Nocleg w pensjonacie:
250 PLN
Nocleg w schronisku młodzieżowym:
150 PLN
Jeżeli nie masz już żadnych wątpliwości, to zarezerwuj miejsce przez formularz z prawej strony. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby wszystko potwierdzić i uzgodnić szczegóły.

Jeżeli chcesz o coś dopytać – zadzwoń lub napisz:
Tel. 502 983 403
E-mail: biuro@sportowoizdrowo.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress