DSC_0175a

Ferie na Nartach 12-18.01 i 19-25.01.19

Nauka i doskonalenie narciarstwa w Białym Dunajcu.

Bardzo nam miło, że interesujesz się naszymi wyjazdami na narty w czasie ferii zimowych. W ubiegłym roku wypoczywały z nami w polskich górach 398 osób. A pod okiem naszego instruktora narciarstwa – doświadczonego pedagoga i trenera – nie nauczysz się jeździć tylko wtedy, gdy… po prostu nie wyjdziesz na stok.

Obejrzyj film z jednego z naszych wyjazdów:

Terminy wyjazdu:

I. 12-18 stycznia 2019 – dojazd własny
II. 19-25 stycznia 2019 – dojazd własny*

* bark wolnych miejsc w tym terminie

Aby zobaczyć propozycje naszych wyjazdów na Ferie 2019 na Nartach z dojazdem autokarem w terminach 26 stycznia – 1 lutego, 2-8 lutego, 9-15 lutego, 16-22 lutego kliknij tutaj

Jaka jest cena całego wyjazdu dla jednej osoby?

Pokój z łazienką własną, z wyżywieniem:
610 PLN
Dzieci w wieku 3-7 lat: 480 PLN
Dzieci w wieku do 3 lat (bez oddzielnego łóżka i bez wyżywienia): 100 PLN

Co jest wliczone w cenę:

 • Codzienne dojazdy autokarem na stoki
 • Zakwaterowanie (pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z własną łazienką w Willi u Macieja)
 • Wyżywienie (dwa posiłki dziennie)
 • Opieka instruktora narciarstwa (ponad 20 godzin)
 • Wycieczka do Zakopanego
 • Konkursy z nagrodami
 • Ubezpieczenie NNW

Istnieje możliwość zorganizowania wyjazdów pod marką Sportowo i Zdrowo w innych terminach dla grup zorganizowanych.

Na co trzeba się jeszcze przygotować finansowo*:

Karnety. Jeździmy na nartach przez 5 dni po 4 godziny dziennie. Koszt karnetu 45-65 PLN* dziennie. Cena zależy od stoku.
Wypożyczenie sprzętu. Komplet (narty, buty, kije, kask) ok. 35 PLN* za dzień.
Termy. 30-50 PLN*, w zależności od miejsca.
Kulig. Ok. 30 PLN*
Zimowy grill lub ognisko. Węgiel zapewnia organizator, jedzenie i napoje we własnym zakresie.
Dla grup szkolnych: usługa kierownika wycieczki i opiekunów.

* Te ceny podajemy tylko orientacyjnie, ponieważ zależą one od wielu czynników i mogą się zmieniać.

Jeżeli chcesz o coś dopytać – zadzwoń lub napisz:
Tel.: 502 983 403
E-mail: biuro@sportowoizdrowo.pl
Messenger na Facebooku: https://www.facebook.com/sportowoizdrowo

Zapytanie możesz też wysłać przez formularz umieszczony z prawej strony. Po otrzymaniu pytania skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie.
Możesz też od razu zarezerwować miejsce przez odpowiedni formularz z prawej strony. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą, aby wszystko potwierdzić i uzgodnić szczegóły.
Sprawdź również często zadawane pytania.

Poznaj naszego instruktora narciarstwa

Zbigniew Olkowicz to podobno jeden z najbardziej cierpliwych instruktorów. Pod jego okiem nie nauczysz się jeździć tylko wtedy, gdy… po prostu nie wyjdziesz na stok. Ale nie ma co się dziwić – wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel wychowania fizycznego robi swoje. Jeśli do tego dodamy doświadczenie z pracy jako trener m.in. piłki siatkowej, to cała tajemnica skutecznej nauki zostaje wyjaśniona.

Popatrzmy zresztą co mówią Alicja i Danuta, stałe bywalczynie naszych wyjazdów:

Oraz młodzież:

I rodzina Wolińskich:

A oto opinie uczestników naszych poprzednich wyjazdów:

Byłam, skorzystałam z nauki i jestem bardzo zadowolona, mimo, że nie mieściłam się w młodym przedziale wiekowym jaki dominował na tym sylwestrowym wyjeździe. Na naukę nigdy za późno. Dzięki Panie Zbyszku. Było super.
Anna, Łuków
Dla naszej pięcioosobowej rodziny to wymarzony sposób na sylwestrowy wypad. Nie można się na nim nudzić. Przede wszystkim dzieciaki mają atrakcje – wędrówki w górach i narty. Po kilku latach takich Sylwestrów dzisiaj są jednymi z najlepszych narciarzy na stoku!
Olga i Marcin, Stoczek Łukowski

W ostatnim momencie dołączyłam do wyjazdu zorganizowanego przez „Sportowo i zdrowo”, z którego jestem usatysfakcjonowana. Bardzo dobra organizacja zarówno wyjazdów na stoki jak również wiele propozycji spędzania wolnego czasu poza zimowym szusowaniem. Polecam eskapady z firmą Sportowo i zdrowo.
Basia, Warszawa
Trzeba pochwalić organizatorów za zaangażowanie zarówno na stoku jak i poza. Instruktor narciarski zaangażowany i pomocny na każdy sygnał. Polecam wyjazdy ze Sportowo i Zdrowo.
Daniel, Siedlce
Chciałbym podziękować panu Zbyszkowi za cierpliwość i profesjonalne indywidualne podejście:) Po dwóch godzinach miałem narty w rękach i powiedziałem, że odpuszczam, ale pan Zbyszek powiedział, że nie ma mowy i skutecznie zarażał bakcylem nart. Z każdym dniem chęć jazdy była większa i zjazd sprawiał wiele przyjemności, a ostatniego dnia żal, że trzeba już kończyć i deklaracja, że za rok pojawię się na 100%.
Leszek, Łuków
Bardzo ciepło wspominam tegoroczny wyjazd na narty do Zakopanego. Dobra organizacja pobytu, miła atmosfera, wesołe towarzystwo. To wszystko sprawia, że chętnie wybiorę się z Wami jeszcze raz.
Jan, Siedlce

Efektywność instruktora

Kto próbował uczyć się jeździć na nartach lub  doskonalić umiejętności pod okiem instruktora wynajętego na stoku wie jedno: to  skuteczna,  ale  też kosztowna metoda. Cena waha się od 40 do 60 złotych za godzinę. A prawda jest taka, że przez godzinę nie nauczysz się jeździć…

Z nami nie musisz się martwić o to, że instruktor Cię zostawi –  możesz ćwiczyć pod jego okiem około czterech godzin dziennie (czyli ponad 20 godzin na całym wyjeździe!).

A jeśli umiesz jeździć? Tez służymy pomocą w doskonaleniu jazdy. Przecież nawet zawodowi narciarze ćwiczą codziennie, aby jeździć coraz szybciej. Tak samo u nas: podpowiemy, jak lepiej ułożyć narty, jak trzymać ręce, jak pracować na nogach – jest wiele detali, które decydują o płynności, technice i bezpieczeństwie jazdy. Z nami je poznasz i staniesz się lepszym narciarzem.

Oto fragment nauki jazdy na nartach naszego instruktora:

Co oprócz nart?

Zima w Tatrach to  przede wszystkim narty, ale co robić przez drugą połowę dnia? Tu jest wiele atrakcji do wyboru, np. wyjazdy naszym autokarem do term, kulig, zimowy grill, wjazd na Wielką Krokiew, narty biegowe, czy też zwiedzanie  Zakopanego. Możliwości jest tak wiele, że na pewno w te dni wypoczynku nie będzie można się nudzić. Koszty tych aktywności nie są wliczone w cenę wyjazdu. No i mamy jeszcze codzienne konkursy z nagrodami.

Podsumujmy więc w skrócie, co Cię czeka z nami w Białym Dunajcu i Zakopanem:

 • Opieka instruktora narciarstwa – ponad 20 godzin
 • Konkursy z nagrodami
 • Dojazdy autokarem na stoki
 • Wyżywienie (dwa posiłki dziennie)
 • Wyjazd na termy
 • Wycieczka do Zakopanego
 • Zimowy grill lub ognisko
 • Konkursy z nagrodami
 • Zniżki na karnety i w wypożyczalni sprzętu
 • Kulig
 • Ubezpieczenie NNW
 • Dla grup szkolnych: usługa kierownika wycieczki i opiekunów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress