Korbielów-hotel i karczma hotelowa, gdzie organizowane_są grille

Korbielów

Przywitaj aktywnie wiosnę w Beskidzie Żywieckim

Tym razem proponujemy pobyt na południowym krańcu Polski w Korbielowie, tuż przy samej granicy ze Słowacją.
Północna część Beskidu Żywieckiego to wyjątkowe miejsce na mapie Polski, ponieważ znajdują się tam aż cztery pasma górskie. Obok Pilska, Lipowskiej i Rysianki gminę Jeleśnia, w skład której wchodzi Korbielów otaczają pasmo Babiej Góry, Pasmo Jałowieckie i niewielkie pasmo Pewelskie.
Położony 23 km od Żywca Korbielów jest malowniczą miejscowością, której najbardziej charakterystycznym szczytem kojarzonym z Korbielowem jest Pilsko – góra w Beskidzie Wysokim, czyli Żywieckim – licząca 1557 m n.p.m. Jest to drugi co do wysokości szczyt w całych Beskidach, zaraz po Babiej Górze.
Korbielów przyciąga turystów przez cały rok. Pięknie jest tam zimą, ale wyjątkowe widoki można podziwiać także o innych porach roku.

Korbielów - hotel 2
Warto zatem poczuć smak tegorocznej wiosny właśnie u podnóża Pilska w Beskidzie Żywieckim. Świeże powietrze i aktywny wypoczynek gwarantowane! Skorzystaj z naszej oferty i wybierz się na 7-dniowy pobyt w trzygwiazdkowym hotelu w Korbielowie. Zapraszamy!

Termin wyjazdu:

31 marca – 7 kwietnia 2019
Dojazd do Korbielowa we własnym zakresie.

Jaka jest cena całego wyjazdu dla jednej osoby?

Jedna osoba w pokoju 2-osobowym z wyżywieniem :
1040 PLN
Dzieci w wieku 3-7 lat: 890 PLN
Dzieci w wieku do 3 lat (nocleg bez oddzielnego łóżka i wyżywienia): 100 PLN

Co otrzymujesz w cenie wyjazdu?

 • zakwaterowanie w trzygwiazdkowym hotelu Fero Lux*** w pokojach dwuosobowych z łazienkami. Hotel oferuje pobyt w przytulnych pokojach, kawiarnię z kominkiem, pub, 2 sale konferencyjne, saunę suchą, kryty basen, jacuzzi, salę fitness, gabinety masażu, monitorowany i duży parking. W pobliżu znajdują się wyciągi narciarskie.
 • wyżywienie – 2 posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja),
 • poranne ćwiczenia „Na dobry początek dnia” z instruktorem,
 • spacery z kijami Nordic Walking pod okiem instruktora – nie musisz obawiać się, że zabłądzisz, my zadbaliśmy o wszystko, a Ty będziesz mógł spokojnie podziwiać niesamowite widoki,
 • opiekę instruktora sportu,
 • ubezpieczenie NNW.

 

Jeżeli chcesz o coś dopytać – zadzwoń lub napisz:
tel. 502 983 403
E-mail: biuro@sportowoizdrowo.pl

Dla kogo jest ten wyjazd?

Dla wszystkich!!! Nieważne, czy masz lat 5, czy 85 lat. Odkrywanie uroków Korbielowa i okolic jest dla osób w każdym wieku. Proponujemy Ci nie tylko , zwiedzanie okolic Korbielowa, ale też spacery z kijkami Nordic Walking wspaniałymi trasami.

Jeżeli jeszcze nie spróbowałeś Nordic Walking, to nie masz lepszej okazji niż właśnie tu pod okiem naszego instruktora. Dzięki spacerowi z kijkami, które odciążają stawy, nie tylko poprawisz wytrzymałość swojego organizmu, ale spalisz zbędne kalorie oraz wzmocnisz mięśnie. A na trasach z pięknymi widokami dbanie o kondycję fizyczną to czysta przyjemność!

Możliwość jest tak wiele, że w te dni aktywnego wypoczynku nie będziesz miał czasu na nudę.

Atrakcje dodatkowo płatne:

 • „WIOSENNE SZUSOWANIE” – możliwość jazdy na nartach z instruktorem (instruktor w cenie wyjazdu) – w przypadku, gdy będzie śnieg – wypożyczalnia nart i wyciąg blisko hotelu.
 • WYCIECZKA DO JELEŚNI, 9 km od Korbielowa
  Stara Karczma
  Zabytkowa, drewniana karczma, prawdopodobnie z XVIII wieku. To najcenniejszy tutejszy zabytek, potwierdzający wielowiekową historię Jeleśni. Karczmę – założoną przez Mikołaja Komorowskiego – właściciela okolicznych ziem – usytuowano przy szlaku handlowym prowadzącym z Żywca na Słowację. W dawnych czasach biesiadowali w niej miejscowi górale, a nawet zbójnicy. Serwowane są tutaj typowe dania kuchni staropolskiej np. schabowy z kością na smalcu i prażuchy ze spyrkami. Karczma leży na Szlaku Architektury Drewnianej województwa śląskiego.
 • WYCIECZKA DO ŻYWCA, 25 km od Korbielowa
  Muzeum Miejskie w Żywcu – Stary Zamek
  Zamek Komorowskich, następnie Habsburgów w Żywcu.
  i
  MUZEUM BROWARU ŻYWIEC
  Browar – jeden z pierwszych i najbardziej znanych w kraju – założony w 1856 r.Przez 93 lata browar był własnością Habsburgów żywieckich. Jego założycielem i pierwszym właścicielem był arcyksiążę Albrecht Fryderyk Habsburg, wnuk cesarza Leopolda II. Po śmierci Albrechta majątek wraz z browarem przeszedł w ręce arcyksięcia Karola Stefana. Prowadził on browar 38 lat. W roku 1933 największą część dóbr żywieckich wraz z browarem i zamkiem odziedziczył arcyksiążę Karol Olbracht. Ciekawe muzeum, które w niczym nie przypomina typowych ekskluzywnych ekspozycji. Degustacja.

Korbielów Pilsko 1

Jeżeli nie masz już żadnych wątpliwości, to zarezerwuj miejsce przez formularz z prawej strony. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby wszystko potwierdzić i uzgodnić szczegóły.

Jeżeli chcesz o coś dopytać – zadzwoń lub napisz:
tel. 502 983 403
E-mail: biuro@sportowoizdrowo.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress