O nas

Jest nas trzech, w każdym z nas inna krew, ale jeden przyświeca nam cel: chcemy promować i zachęcać wszystkich do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia. Dlaczego? Bo każdy z nas miał do czynienia w mniejszym czy większym stopniu ze sportem. I każdy z nas dobrze na tym wychodzi!

Stworzyliśmy markę Sportowo i Zdrowo, pod którą prowadzimy naszą działalność. Chcemy przede wszystkim zachęcać, aby w dzisiejszym cyfrowym świecie, pełnym wspaniałych możliwości, nie zapominać o ruchu. W tym miejscu możemy przypomnieć starą prawdę: ruch jest w stanie zastąpić każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu. Dzisiaj można nieco zmienić to powiedzenie: ruch jest w stanie zastąpić każdego doktora Google…

Naszą misją jest zachęcanie do aktywnego i zdrowego stylu życia na co dzień, nie tylko od święta. Chcemy, aby sport i rekreacja weszły w codzienny nawyk, a nie kończyły się w pierwszych dniach stycznia, kiedy najczęściej zapominamy o noworocznych postanowieniach: że chcemy schudnąć, że chcemy być aktywni fizycznie, że chcemy dobrze wyglądać, itp.

Naszym celem jest bowiem także utrzymywanie Twojej codziennej motywacji, podpowiadanie, co można zrobić, aby żyć aktywnie, pokazywanie co robią inni, a także prowadzenie Akademii Umiejętności, dzięki której na pewno nauczysz się uprawniać różne sporty na zwykłym rekreacyjnym poziomie. A jeśli będziesz chciał wejść na wyższy poziom, również służymy radą.

Dlatego przez całą zimę nie zapominamy o ruchu – zapraszamy na fascynujące, zorganizowane wyjazdy narciarskiego do Białego Dunajca i Zakopanego!
Daniel Olkowicz, Zbigniew Olkowicz, Marcin Staniszewski

 

Marka Sportowo i Zdrowo należy do firmy Empire Sport Daniel Olkowicz. Usługi związane z turystyką są świadczone na podstawie wpisu do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego wydanego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Zaświadczenie o wpisie

wpis-um-mini

Gwarancja ubezpieczeniowa

gwarancja-mini

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress