DSC08203

Pożegnanie lata w Kołobrzegu

Pożegnanie lata w Kołobrzegu, czyli wrzesień na Sportowo i Zdrowo

Bardzo nam miło, że interesujesz się naszą ofertą. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące wypoczynku nad morzem połączonego z aktywnością fizyczną pod okiem doświadczonego instruktora sportu marki Sportowo i Zdrowo.

DSC_0833

Kołobrzeg to jedno z najpiękniejszych miast polskiego wybrzeża. Poza wieloma atrakcjami kulturowymi posiada klimat i walory, które czynią go jednym z najpopularniejszych uzdrowisk w kraju.

Wrzesień to czas, kiedy tłumy turystów opuściły już Kołobrzeg. Przyjeżdżając tu po sezonie możesz cieszyć się urokami, jakie oferuje w wakacje, a jednocześnie rozkoszować się ciszą i spokojem, które trudno tu znaleźć w lipcu czy sierpniu.

Termin wyjazdu:

7 – 14 września 2019
Dojazd do Kołobrzegu we własnym zakresie.
Turnus rozpoczyna się kolacją pierwszego dnia i kończy śniadaniem ostatniego dnia. W pozostałe dni trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja).

Zakwaterowanie:
Mieszkamy w ośrodku wypoczynkowym Podczele II przy ul. Koszalińskiej 70. Ośrodek posiada własną bazę zabiegową z dużym wyborem zabiegów leczniczo – rehabilitacyjnych prowadzonych przez specjalistów. Położony jest w odległości 700 metrów od morza i 5 km od centrum miasta. Droga do plaży prowadzi przez EKO PARK, na obrzeżach którego usytuowany jest ośrodek. Natomiast do centrum miasta i dworca PKP/PKS dojeżdża autobus miejski nr 5, z przystanku znajdującego się tuż przy ośrodku.

Jaka jest cena całego wyjazdu dla jednej osoby?

W pokoju 2-osobowym z łazienką własną:
890 PLN
Dzieci w wieku 3-7 lat: 790 PLN
Dzieci w wieku do 3 lat (nocleg bez oddzielnego łóżka i wyżywienia): 100 PLN

Co oferujemy w cenie wyjazdu?

 • zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym Podczele II w Kołobrzegu, znajdującym się 700 m od morza w pokojach 2-osobowych z łazienkami własnymi,
 • wyżywienie (3 posiłki dziennie – śniadania, obiady i kolacje w stołówce ośrodka),
 • możliwość wykupienia 10 zabiegów leczniczo-rehabilitacyjnych na terenie ośrodka w cenie 130 zł (w cenie konsultacja lekarska)
 • codzienne poranne ćwiczenia „na dobry początek dnia”,
 • naukę gry w tenisa z instruktorem II stopnia z wykorzystaniem zestawu do mini tenisa,
 • wycieczkę rowerową nadmorskimi ścieżkami rowerowymi (koszt wypożyczenia roweru ok. 6 zł/godz.),
 • spacery z kijami Nordic Walking z instruktorem,
 • opiekę instruktora sportu, w tym tenisa, siatkówki plażowej oraz pływania,
 • plenerowe gry rekreacyjne i turnieje,
 • możliwość zorganizowania ogniska z pieczeniem kiełbasek,
 • spacer po Kołobrzegu z przewodnikiem,
 • ubezpieczenie NNW.

Atrakcje dodatkowo płatne (fakultatywne):

 • rejs statkiem po Morzu Bałtyckim,
 • zwiedzanie zabytkowej latarni morskiej,
 • całodniowa wycieczka do Berlina z przewodnikiem,
 • wycieczka do przepięknych Ogrodów Hortulus w Dobrzycy,
 • całodniowa wycieczka statkiem na duńską wyspę Bornholm.

MIelno

Dla kogo jest ten wypoczynek?

Przede wszystkim dla osób, lubiących aktywny wypoczynek, ponieważ proponujemy Ci nie tylko leżenie na plaży od rana do wieczora. Oferujemy Ci znacznie więcej! Dzięki opiece naszego instruktora sportu poznasz wiele interesujących możliwości spędzenia wolnego czasu. Możesz nauczyć się pływać,  grać w tenisa oraz siatkówkę plażową. A jeżeli już umiesz to wszystko, zawsze możesz podszkolić swoje umiejętności pod okiem instruktora.

Wyjazd do Kołobrzegu to wspaniały pomysł, ponieważ miasto to ma również wiele walorów turystycznych, m.in. piękną Starówkę z monumentalną katedrą. Poza tym słynna kołobrzeska solanka pomaga na wszelkie zdrowotne dolegliwości, począwszy od przeziębienia, a skończywszy na chorobach kręgosłupa i nadwadze.

Dzięki nam poznasz nie tylko atrakcje samego miasta, ale również jego okolic, co też będzie połączone z aktywnością fizyczną. Zabierzemy Cię na wycieczkę rowerową trasą, która wiedzie nad brzegiem morza..

Możliwość jest tak wiele, że w te dni aktywnego wypoczynku nie będziesz miał czasu na nudę. Na naszym profilu na Facebooku znajdziesz też relacje z naszych poprzednich wyjazdów – facebook.com/sportowoizdrowo

DSC_0794

Jeżeli nie masz już żadnych wątpliwości, to zarezerwuj miejsce przez formularz z prawej strony. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby wszystko potwierdzić i uzgodnić szczegóły.

Jeżeli chcesz o coś dopytać – zadzwoń lub napisz:
Tel.: 501 684 215 lub 502 983 403
E-mail: biuro@sportowoizdrowo.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress