IMAG0556 - Kopia

Sylwester na nartach

Wjeżdżamy w Nowy Rok 2018 na nartach w Zakopanem: 27 grudnia – 1 stycznia

Niestety na wyjazd sylwestrowy nie mamy już wolnych miejsc. Zapraszamy na nasze wyjazdy na Ferie 2018 na Nartach – sprawdź tutaj

Niezwykle nam miło, że interesujesz się naszym narciarskim wyjazdem sylwestrowym do Zakopanego. Poniżej przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące tego wypoczynku połączonego z nauką i doskonaleniem narciarstwa oraz oczywiście sylwestrową zabawą.

Przejazd

Komfortowy autokar, który nie tylko wiezie nas do Zakopanego i z powrotem, ale również codziennie dowozi na stoki. Wychodzisz z pensjonatu, wsiadasz do autobusu i po przyjeździe na stok możesz szusować! Nie musisz się martwić wszechobecnymi w tym czasie korkami, a po nartach spokojnie możesz wypić grzańca i wrócić do pensjonatu.

Wyjazd ze Stoczka Łukowskiego 27 grudnia wieczorem. Autokar jedzie przez Mińsk Mazowiecki, Warszawę i Radom. Przyjazd do Zakopanego 28 grudnia rano. Wyjazd z powrotem z Zakopanego: 1 stycznia rano, czyli chętni prosto z balu sylwestrowego wsiadają tanecznym krokiem do autokaru.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Mieszkamy w spokojnej części Zakopanego, niemalże po samą Wielką Krokwią. Z dala od sylwestrowej wrzawy, ale  wystarczy 10-minutowy spacerek, aby znaleźć się w górnej części Krupówek. W zależności od preferencji przygotowaliśmy dwa pensjonaty: Biały Ślad (pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami wspólnymi na korytarzu) oraz DRW Maleńka lub inny w takim samym standardzie (pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami własnymi). Pensjonaty znajdują się w odległości 50 m od siebie. W cenę wliczone jest również wyżywienie – dwa posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja).

 

Instruktor narciarstwa

Zbigniew Olkowicz to podobno jeden z najbardziej cierpliwych instruktorów. Pod jego okiem nie nauczysz się jeździć tylko wtedy, gdy… po prostu nie wyjdziesz na stok. Ale nie ma co się dziwić –wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel wychowania fizycznego robi swoje. Jeśli do tego dodamy doświadczenie z pracy jako trener m.in. piłki siatkowej, to cała tajemnica skutecznej nauki zostaje wyjaśniona.

Popatrzmy zresztą co mówi Ania, która podczas naszego sylwestrowego wyjazdu stawiała pierwsze kroki na nartach:

Efektywność instruktora

Kto próbował uczyć się jeździć na nartach lub  doskonalić umiejętności pod okiem instruktora wynajętego na stoku wie jedno: to  skuteczna,  ale  też kosztowna metoda. W okresie sylwestrowym cena waha się od 50 do 80 złotych za godzinę. A prawda jest taka, że przez godzinę nie nauczysz się jeździć…

Z nami nie musisz się martwić o to, że instruktor Cię zostawi –  możesz ćwiczyć pod jego okiem około czterech godzin dziennie (czyli ponad 15 godzin na całym wyjeździe!).

A jeśli umiesz jeździć? Tez służymy pomocą w doskonaleniu jazdy. Przecież nawet zawodowi narciarze ćwiczą codziennie, aby jeździć coraz szybciej i efektywniej. Tak samo u nas: podpowiemy, jak lepiej ułożyć narty, jak trzymać ręce, jak pracować na nogach – jest wiele detali, które decydują o płynności, technice i bezpieczeństwie jazdy. Z nami je poznasz i staniesz się lepszym narciarzem.

Oto fragment nauki jazdy na nartach naszego instruktora:

Sprzęt narciarski, karnety, stoki

Jeżeli nie masz sprzętu pomożemy Ci wypożyczyć  go na miejscu, a w wypożyczalni  znajdującej się  500 m od naszych pensjonatów otrzymasz specjalną zniżkę. Wypożyczyć można cały sprzęt – narty, buty, kije, kask lub deskę snowboardową. Ze sprzętem możemy już ruszać na stok, gdzie również mamy zniżki na karnety. Planujemy  wyjazdy na różne stoki narciarskie (m.in. Witów, Koziniec, Suche),  a decyzje podejmowane są na bieżąco w zależności od warunków śniegowych.

Co oprócz nart

Zima w Zakopanem to  przede wszystkim narty, ale co robić przez drugą połowę dnia? Tu jest wiele atrakcji do wyboru, np. wyjazdy naszym autokarem do term, kulig, zimowy grill, wjazd na Wielką Krokiew, narty biegowe, czy też zwiedzanie  Zakopanego. Możliwości jest tak wiele, że na pewno przez te cztery dni nie będzie można się nudzić. Koszty tych aktywności nie są wliczone w cenę wyjazdu. No i mamy jeszcze codzienne konkursy z nagrodami.
Tak bawili się w ubiegłym roku Arek i Marcin, którzy przyjechali z grupą przyjaciół:

 

Zabawa sylwestrowa

To oczywiście też główny punkt programu. Bawimy się w pensjonacie Biały Ślad  w dwóch salach: balowej i konsumpcyjnej, a zróżnicowana muzyka do tańca  zadowoli  wszystkie gusta. Nowy Rok tradycyjnie powitamy pod Wielką Krokwią oglądając pokaz fajerwerków. Stąd też roztacza się wspaniały widok na pokazy sztucznych ogni w Zakopanem i okolicy.

SONY DSC

Dla kogo jest ten wyjazd

Przede wszystkim dla osób, które chcą aktywnie spędzić czas sylwestrowo-noworoczny. Również dla tych, którzy chcą nauczyć się jeździć na nartach lub udoskonalić swoje umiejętności. Rodzice  z małymi dziećmi także mają szansę nacieszyć się białym szaleństwem, bo pociechę można oddać pod opiekę naszego instruktora na stoku i wykorzystać ten czas na jazdę :) Na naszych wyjazdach bywały już 3-letnie dzieci i ponad 65-letni seniorzy. Każdy znajdzie więc coś dla siebie. Zapraszamy również  tych, którzy po prostu nie mają pomysłu na spędzenie Sylwestra: u nas wystarczy wsiąść do autokaru i… o nic więcej się nie martwić.

Co potwierdzają Marysia i Kuba:

Podsumujmy więc w skrócie, co Cię czeka z nami w Zakopanem:

 • Opieka instruktora narciarstwa – ponad 15 godzin
 • Konkursy z nagrodami
 • Dojazdy autokarem na stoki
 • Wygodny dojazd do Zakopanego autokarem
 • Wybór standardu pensjonatu
 • Wyżywienie (dwa posiłki dziennie)
 • Zabawa sylwestrowa w pensjonacie Biały Ślad
 • Powitanie Nowego Roku pod Wielką Krokwią
 • Zimowy grill
 • Konkursy z nagrodami
 • Zniżki w wypożyczalni sprzętu i na karnety
 • Kulig
 • Ubezpieczenie NNW

Co jest wliczone w cenę:

Przejazd autokarem do Zakopanego i z powrotem
Dojazdy autokarem na stoki
Zakwaterowanie (pokoje z własną łazienką lub ze wspólną łazienką)
Wyżywienie (dwa posiłki dziennie)
Opieka instruktora narciarstwa
Ubezpieczenie NNW

Na co trzeba się jeszcze przygotować finansowo:

Karnety. Jeździmy na nartach przez 4 dni po 4 godziny dziennie. Koszt karnetu 35-55 PLN dziennie. Cena zależy od stoku.
Wypożyczenie sprzętu. Komplet (narty, buty, kask) ok. 35 PLN za dzień.
Zabawa sylwestrowa. Jedzenie i napoje we własnym zakresie.
Kulig. Ok. 30 PLN
Zimowy grill. Węgiel zapewnia organizator, jedzenie i napoje we własnym zakresie.
Termy. 22-40 PLN, w zależności od miejsca.
* Te ceny podajemy tylko orientacyjnie, ponieważ zależą one od wielu czynników i mogą się zmieniać.

Jaka jest cena całego wyjazdu dla jednej osoby?

Pokój z łazienką wspólną (pensjonat Biały Ślad):
570 PLN

Dzieci w wieku 3-6 lat:  450 PLN
Dzieci w wieku do 3 lat (w łóżku z rodzicami, bez wyżywienia):  100 PLN

Pokój z łazienką własną (pensjonat DRW Maleńka lub inny w takim samym standardzie):
760 PLN
Dzieci w wieku 3-6 lat:  630 PLN
Dzieci w wieku do 3 lat (w łóżku z rodzicami, bez wyżywienia):  100 PLN

 

Jeśli nie masz już żadnych wątpliwości, to zarezerwuj miejsce przez formularz z prawej strony. Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby wszystko potwierdzić i uzgodnić szczegóły.

 

Jeśli chcesz o coś dopytać – zadzwoń lub napisz:
Tel.: 502 983 403
E-mail: biuro@sportowoizdrowo.pl
Sprawdź też często zadawane pytania.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress