DSC_0794

Wakacje w Kołobrzegu

Aktywne wakacje w Kołobrzegu, czyli 10 dni  na sportowo i zdrowo

Bardzo nam miło , że interesujesz się naszym wakacyjnym wypoczynkiem nad morzem. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące tego turnusu, połączonego z aktywnością fizyczną pod okiem doświadczonego instruktora sportu Sportowo i Zdrowo.

DSC_0794

Kołobrzeg to jedno z najpiękniejszych miast polskiego wybrzeża. Poza wieloma atrakcjami kulturowymi posiada klimat i walory, które czynią go jednym z najpopularniejszych uzdrowisk w kraju.

Terminy turnusów:
30 czerwca – 9 lipca 2018*

9 – 18 lipca 2018*
2 – 11 sierpnia 2018*
Dojazd do Kołobrzegu we własnym zakresie.
Każdy turnus rozpoczyna się kolacją pierwszego dnia i kończy śniadaniem (+ suchy prowiant) ostatniego dnia. W pozostałe dni trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja).

* brak wolnych miejsc w tym terminie

Jaka jest cena całego wyjazdu dla jednej osoby?

Pokój 2-, 3- lub 4-osobowy z łazienką własną:
1090 PLN
Dzieci w wieku 3-7 lat: 890 PLN
Dzieci w wieku do 3 lat (bez wyżywienia i oddzielnego łóżka): 200 PLN

Pokój 2-, 3- lub 4-osobowy z umywalką (łazienka na korytarzu) :
870 PLN
Dzieci w wieku 3-7 lat: 690 PLN
Dzieci w wieku do 3 lat (bez wyżywienia i oddzielnego łóżka): 200 PLN

Co oferujemy w cenie wyjazdu?

 • zakwaterowanie w Wojskowym Domu Wypoczynkowym przy ul. Wschodniej 31 w Kołobrzegu, znajdującym się 850 m od morza w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z łazienkami własnymi lub z łazienkami na korytarzu (w zależności od wybranej opcji),
 • wyżywienie (3 posiłki dziennie – śniadania, obiady i kolacje w stołówce ośrodka), w tym dwie uroczyste kolacje z muzyką i tańcami,
 • naukę gry w tenisa z wykorzystaniem zestawu do mini tenisa na terenie ośrodka (dla dzieci oraz dla początkujących osób dorosłych),
 • wycieczkę rowerową nadmorskimi ścieżkami rowerowymi (koszt wypożyczenia roweru ok. 5 zł/godz.),
 • spacer z kijami Nordic Walking z instruktorem,
 • opiekę instruktora sportu, w tym tenisa, siatkówki plażowej oraz pływania,
 • plenerowe gry rekreacyjne,
 • spacer po Kołobrzegu z przewodnikiem,
 • ubezpieczenie NNW.

Atrakcje dodatkowo płatne (fakultatywne):

 • tenis z instruktorem na profesjonalnych kortach (15-30 zł/godz./osoba w zależności od liczby osób) – w cenie wynajem kortu, sprzęt i instruktor,
 • możliwość korzystania z basenów w kompleksie Millenium – dogodny dojazd bezpośrednim autobusem miejskim z przystanku przy ośrodku,
 • wycieczki rowerowe (koszt wypożyczenia roweru ok. 5 zł/godz.),
 • spływy kajakowe  (koszt wypożyczenia dwuosobowego kajaka ok. 20 zł/ godz.),
 • rejs statkiem po Morzu Bałtyckim,
 • zwiedzanie zabytkowej latarni morskiej,
 • całodniowa wycieczka wodolotem na piękną duńską wyspę Bornholm,
 • całodniowa wycieczka do Berlina z przewodnikiem (w każdą sobotę lub niedzielę),
 • wycieczka do przepięknych Ogrodów Hortulus w Dobrzycy,
 • wycieczki z przewodnikiem do Poczdamu, oceanarium w Stralsund, Wolińskiego Parku Narodowego i Szczecina – termin uzależniony od wybranego turnusu.

DSC_0833

Dla kogo jest ten wypoczynek?

Przede wszystkim dla osób, które chcą aktywnie spędzić wakacje. Wakacje z nami to nie tylko leżenie na plaży od rana do wieczora. Oferujemy Ci znacznie więcej! Dzięki opiece naszego instruktora sportu możesz nauczyć się pływać,  grać w tenisa oraz siatkówkę plażową. A jeżeli już umiesz to wszystko, zawsze możesz podszkolić swoje umiejętności pod okiem instruktora.

Wakacje w Kołobrzegu to wspaniały pomysł, ponieważ miasto to ma również wiele atrakcji turystycznych, m.in. piękną Starówkę z monumentalną katedrą. Poza tym słynna kołobrzeska solanka pomaga na wszelkie zdrowotne dolegliwości, począwszy od przeziębienia, a skończywszy na chorobach kręgosłupa i nadwadze.

Dzięki nam poznasz nie tylko atrakcje samego miasta, ale również jego okolic, co też będzie połączone z aktywnością fizyczną. Zabierzemy Cię na wycieczkę rowerową trasą, która wiedzie nad brzegiem morza do dawnej radzieckiej bazy lotniczej w Bagiczu, gdzie będziesz mógł pobuszować w starych bunkrach samolotowych.

Możliwość jest tak wiele, że w te dni aktywnego wypoczynku nie będziesz miał czasu na nudę. Zobacz też jak spędzamy wakacje w Kołobrzegu.

Wojskowy Dom Wypoczynkowy w Kołobrzegu
Wojskowy Dom Wypoczynkowy w Kołobrzegu

Jeżeli nie masz już żadnych wątpliwości, to zarezerwuj miejsce przez formularz z prawej strony. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby wszystko potwierdzić i uzgodnić szczegóły.

Jeżeli chcesz o coś dopytać – zadzwoń lub napisz:
Tel.: 501 684 215
E-mail: biuro@sportowoizdrowo.pl

Zapytanie możesz też wysłać przez formularz umieszczony z prawej strony. Po otrzymaniu pytania skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress